Bardzo dziękujemy za wizytę na naszej stronie internetowej. Działalność naszej firmy to doradztwo, szkolenia oraz pomoc w zakresie informatyki.  Oferujemy Państwu kompleksowe wdrożenie systemów Arisco, Vulcan, oraz obsługę Płatnika, Interaktywny Płatnik Plus, ePlatnik a także certyfikaty, profil zaufany itp. Zdiagnozujemy Państwa problemy z komputerami, siecią komputerową a także doradzimy jak się ustrzec przed niebezpieczeństwem utraty danych.

A A A

Już ponad 1 mln osób korzysta z usług ePUAP. Dzięki usłudze ePUAP możesz odbierać i wysyłać urzędową korespondencję elektronicznie. Każda wysyłka i odbiór są potwierdzane Urzędowym Poświadczeniem Odbioru, które jest równoważne z elektronicznym ‘awizo’. Jeżeli dany urząd nie ma konkretnej usługi to zawsze możesz wysłać tzw. pismo ogólne z załącznikiem (np. skan opłaty). Każdy urząd jest zobowiązany do posiadania Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Profil Zaufany służy również do logowania do innych systemów elektronicznej administracji.

Dzięki ePUAP załatwisz większość spraw bez wychodzenia z domu. ZUS, Urząd Skarbowy, kontakt z urzędami gmin itp.

Od 21 stycznia 2016 r. na Portalu Podatkowym można się rejestrować do konta podatnika z użyciem profilu zaufanego ePUAP.

Usługa została przygotowana przez Ministerstwo Finansów w ramach Programu e-Podatki.

Konto podatnika na Portalu Podatkowym stanowi bezpośredni kanał komunikacji elektronicznej z organami podatkowymi i pozwala na szybki dostęp do własnych danych podatkowych, m.in. złożonych deklaracji czy prowadzonych spraw. Założenie konta na Portalu Podatkowym umożliwia elektroniczną komunikację poprzez wnoszenie podań oraz składanie deklaracji organom podatkowym, jak również doręczanie pism przez organy administracji podatkowej.

Uruchomiona usługa umożliwi obecnie załatwianie spraw dotyczących trzech podatków: podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC), podatku od spadków i darowizn (SD) oraz karty podatkowej (KP). W kolejnych latach Ministerstwo Finansów planuje rozszerzenie usługi o kolejne podatki tj. VAT, CIT, PIT.

Jeżeli chcesz, pomożemy założyć profil zaufany... zaoszczędzisz czas i pieniądze.